Website TemplatesJoomla TemplatesWeb Hosting
آخرین مطالب

ورود به انجمن سایت

به جمع هواداران آی آر پرشین بپیوندید

خبرنامه

نام:

ایمیل:

خانه پروژه ی هارپ

هارپ

هارپ (HAARP) سلاحی که تمامی سلاح های قرن بیستم را فلج می کند.

حوادس طبيعی در طول ميلیون ها سال طبيعی بوده اند به غیر از ده های اخير که اين حوادث برخی طبيعی و برخی ديگر از طريق تکنولوژی های پيشرفته توليد و به جان و مال مردم لطمه ميزنند.اين حوادث ظاهراً طبيعی که غير طبيعی توليد ميشوند (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سيل های بی شاخ و دم) را امروزه از طريق فرستادن ماکرو ویو (microwave) از ماهواره ها و پروژه هاي هارپ بوجود می آورند...


آی آر پرشین در مورد اطلاعات و مطالب در زمینه ی پروژه ی HAARP یکی از کامل ترین سایت های فارسی زبان میباشد.اما همه ی آن چیزی که شما در آی آر پرشین در زمینه ی پروژه ی هارپ می خوانید جنبه ی آگاهی و اطلاعات عمومی دارد و تحقیق و کسب اطلاعات بیشتر و تشخیص صحت مطالب بر عهده ی خود شما میباشد.

اجرای پروژه ی هارپ در افغانستان ( توضیحات جامع)

میانگین امتیار کاربران: / 5
ضعیفعالی 
به گفته تیم موسس هارپ، هدف از ایجاد این پروژه چیست ؟ 

به گفته خود اعضای تیم پروژه هارپ، این پروژه در راستای کشف منابع معدنی و سوخت های فسیلی در اعماق زمین است . 

چگونه؟ اگر امواج را به مواد ارسال کنیم، موج به آن ماده برخود میکند و به حالتی دیگر بازتابیده میشود.

 پروژه ی هارپ

مثلا فرض کنید اگر موجی را به نفت ارسال کنیم و از بازتاب آن، موجی به نام "الف" دریافت کنیم؛ موج "الف" به معنی نفت است.و حالا اگر امواج را به زمین ارسال کردیم و موج "الف" دریافت کردیم؛ این بدین معناست که در عمقی از زمین نفت وجود دارد .این عمل با دستگاهی به نام "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) انجام میشود. مشکل این دستگاه این است که نمیتواند اعماق زمین را مورد بررسی قرار دهد به همین علت بسیاری از منابع زیر زمینی مفید برای انسان با این دستگاه کشف نمیشود.

آخرین بروزرسانی (جمعه, 10 تیر 1390 ساعت 13:17)

ادامه مطلب...

 

هارپ علتی بر زلزله ی های هائیتی!؟

دو پایگاه اینترنتی مدعی شدند آمریکا با استفاده از سیستم اب و هوایی مشهور به هارپ موفق به راه اندازی زلزله اخیر هائیتی و سرمای شدید در اروپا شده است. پایگاهای اینترنتی «آلترانفو» و «لوپست»در گزارش خود ازاین مدعا آورده اهند: بسیاری از دانشمندان پنج قاره معتقدند که زمین لرزه هائیتی (7/3ریشتر) به کمک سیستم آب و هوایی «هارپ» ایجاد شده و آمریکا به کمک این سلاح نه تنها موجی خارق العاده از سرما را در اروپا پدید آورده تا تلاش های مخالفان جهانی با پدیده گرم شدن آب و هوای کره زمین را مسدود سازد، بلکه بلافاصله نیز زمین لرزه «ویرانگر» هائیتی را تدارک دیده تا ناوگان خود را با هدف نهایی اشغال کوبا و ونزوئلا، در دریای کارائیب مستقر سازد.

 

گروهی دیگر از دانشمندان که آنها نیز آمریکا را به استفاده از سلاح «هارپ» متهم می کنند، دلیل ایجاد زلزله در هائیتی و «اشغال نظامی» سریع این کشور را وجود ذخایر نفتی غنی آن می دانند که چیزی از ذخایر نفتی ونزوئلا کم ندارد.

آخرین بروزرسانی (جمعه, 10 تیر 1390 ساعت 12:38)

ادامه مطلب...

 

معرفی و بررسی کامل هارپ

میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 
هارپ چیست؟

هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن"  به منظور  کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.

( توضيح آنکه: جنگ هايی که از  امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناتيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم  Star War گرفته اند)

آنتن های پروژه ی هارپ در آلاسکا

در ادامه این مطلب می خوانید

  • آیونوسفیر چيست و کجاست؟
  • لايه آيونوسفير چه ارتباطی به هارپ (HAARP) دارد؟
  • آنتن های هارپ (HAARP) در آلاسکا
  • توضیحات کوتاهی در مورد برخی از کاربرد های هارپ
  • رابطه ی هارپ با زلزله
  • پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس

 

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 10:19)

ادامه مطلب...